Sztuka życia według Grzegorza Krychowiaka

Jeden z najbardziej znanych polskich piłkarzy ostatniego dziesięciolecia. Wybitna postać zarówno polskiej kadry, jak i europejskiej piłki klubowej. Sportowiec, który stał się symbolem międzynarodowej kariery.

W tej rozmowie poznajemy jednak Grzegorza Krychowiaka nie jako piłkarza, lecz jako wielowymiarową osobowość. Jako człowieka o wielu zainteresowaniach i polach zawodowej aktywności. Poznajemy także jego poglądy na to, co jest w życiu ważne i wartościowe i co stanowi dla niego drogowskazy – na drodze kariery sportowej, w biznesie którym zarządza i w inwestowaniu w przedsiębiorstwa zarządzane przez innych. Jest to opowiedziane w tak szczery i budzący zaufanie sposób, że dla wielu to, co mówi Grzegorz, może być źródłem osobistej refleksji.

Grzegorz Krychowiak – wielki zawodowy sportowiec, który osiągnął w sporcie ogromny, przeliczalny na miliony euro sukces finansowy, rozumie i jest głęboko przeświadczony, że sukces osiąga się w wyniku ciężkiej pracy. Stąd płynie jego szacunek również dla kwot, które w zestawieniu z tymi milionami są bardzo małe. I szacunek dla ludzi, dla których te mniejsze pieniądze mogą być warunkiem rozwiązania naprawdę poważnych życiowych problemów.
Grzegorz Krychowiak – taki jakiego nie tylko nie znacie, ale może nawet nie zdawaliście sobie sprawy z tego, że TAKI Grzegorz Krychowiak może w ogóle istnieć – w prawdziwej rozmowie poprowadzonej ze swadą przez Cezarego Andrzejczyka.

Koszyk