Kursy giełdowe i transakcje – analizy i strategie inwestycyjne

Jestem inwestorem giełdowym. Inwestuję całkowicie samodzielnie, ale także w ramach nieformalnego klubu inwestorów, w którym wymieniamy się doświadczeniami, komentujemy rozwój sytuacji giełdowej w odniesieniu do poszczególnych instrumentów, uzgadniamy decyzje co do otwarcia i zamknięcia pozycji.

Patrzę na rynki giełdowe poprzez anomalie od hipotezy efektywności rynków, co oznacza, że interesuje mnie behawioralna teoria finansów. Wykrywanie psychologicznych aspektów danej sytuacji giełdowej decyduje o sukcesie i porażce w inwestowaniu.

Analizuję rynki pod tym kątem dla siebie i dla innych.

Wiedza i doświadczenie

zapewniamy dostęp do wiedzy i doświadczenia inwestora giełdowego, który działa na rynkach i inwestuje całkowicie samodzielnie oraz w ramach nieformalnego klubu inwestorów.

Analizy i strategie inwestycyjne

składa się z kursów giełdowych, które pozwalają na poznanie różnych technik i strategii inwestycyjnych oraz nauczenie się analizowania rynków pod kątem psychologicznych aspektów sytuacji giełdowych.

Wymiana doświadczeń

zapewniamy miejsce, gdzie inwestorzy wymieniają się doświadczeniami, komentują rozwój sytuacji giełdowej i uzgadniają decyzje co do otwarcia i zamknięcia pozycji.

Czekamy na Twój kontakt
by pomóc Ci osiągnąć sukces

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed turpis purus, tincidunt eget augue eget, efficitur scelerisque felis. Pellentesque sagittis tempus libero. Quisque sed velit dui. Mauris non ipsum sem

Koszyk