Prawo i regulacje dla biznesu

Doradzam w transakcjach, umowach, tworzeniu struktur (takich jak spółki, fundusze inwestycyjne – alternatywne fundusze inwestycyjne i podmioty zarządzające nimi – fundacje, stowarzyszenia), oferowaniu instrumentów finansowych, operacjach na kapitale zakładowym, finansowaniu dłużnym. W przedsięwzięciach realizowanych w Unii Europejskiej, na rynku londyńskim, w USA i na rynkach wschodnich, takich jak Gruzja, Turcja, Ukraina, Azerbejdżan). Nadzoruję sporządzanie dokumentacji transakcji i projektów, uczestniczę w realizacji transakcji od pomysłu, przez koncepcję i negocjacje, do zamknięcia transakcji. Pilnuję zgodności transakcji, umów i wszelkich działań biznesowych z przepisami prawa handlowego, prawa rynku kapitałowego i finansowego.

Jestem również partnerem w kancelarii adwokatów i radców prawnych Sobolewski Kielska Dąbrowska Grabowska Spółka Partnerska, w której prowadzimy sprawy sądowe ludzi biznesu i inwestorów (spółkowe, majątkowe, rodzinne, małżeńskie, sukcesyjne, sprawy z instytucjami finansowymi).

Doświadczenie w prawie

posiadamy bogate doświadczenie w doradzaniu klientom w zakresie transakcji biznesowych, tworzenia struktur i oferowania instrumentów finansowych, w tym w międzynarodowych przedsięwzięciach realizowanych na różnych rynkach.

Kompleksowe doradztwo prawne

zajmujemy się również sprawami sądowymi ludzi biznesu i inwestorów, zapewniając kompleksową obsługę prawną w różnych dziedzinach, w tym w sprawach spółkowych, majątkowych, rodzinnych, małżeńskich i sukcesyjnych.

Zgodność z przepisami prawa

dbamy o to, aby wszystkie działania biznesowe jego klientów były zgodne z przepisami prawa handlowego, prawa rynku kapitałowego i finansowego.

Czekamy na Twój kontakt
by pomóc Ci osiągnąć sukces

Zachęcamy do skorzystania z naszego doradztwa strategicznego. Dzięki naszemu doświadczeniu menedżerskiemu i przedsiębiorczemu, możemy pomóc Ci w rozwoju biznesu na nowych rynkach, planowaniu struktury kapitałowej, strategiach finansowania rozwoju i konsolidacji.

Koszyk