Wystąpienia publiczne, wykłady, prezentacje

W dzisiejszych czasach wystąpienia publiczne, wykłady i prezentacje to nieodłączny element życia zawodowego. Warto jednak pamiętać, że oprócz umiejętności mówienia i prezentowania, ważne są również wiedza i umiejętności z zakresu prawa rynku kapitałowego oraz prawa spółek. Decyzje menedżerskie w tym obszarze muszą być podejmowane z uwzględnieniem odpowiednich aspektów prawnych.

  • Prawo rynku kapitałowego
  • Prawo spółek
  • Prawne aspekty decyzji menedżerskich
  • Jak dobrze przeprowadzić pierwszą ofertę publiczną (IPO) i wejść na giełdę
  • Historia rynku giełdowego w Polsce i w regionie Europy Wschodniej
  • Błędy w inwestowaniu na giełdzie

Zwiększenie pewności i poprawa umiejętności

regularne wystąpienia publiczne, wykłady i prezentacje pozwalają nauczyć się skutecznej komunikacji, poprawiając tym samym pewność siebie.

Budowanie autorytetu i reputacji

osoby, które potrafią skutecznie przemawiać przed publicznością, zyskują uznanie w oczach innych ludzi, co może przyczynić się do poprawy ich reputacji.

Możliwość podzielenia się wiedzą i doświadczeniem

wykłady i prezentacje dają możliwość dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z innymi, co może przyczynić się do rozwoju zarówno samego prelegenta, jak i jego słuchaczy.

Czekamy na Twój kontakt
by pomóc Ci osiągnąć sukces

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed turpis purus, tincidunt eget augue eget, efficitur scelerisque felis. Pellentesque sagittis tempus libero. Quisque sed velit dui. Mauris non ipsum sem

Koszyk